top of page
Vyhledat

Petra V. - vztahové doprovázení

Na konzultaci k Adamovi jsem šla ve chvíli, kdy jsem si potřebovala prohlédnou vztah se svým mužem. Dlouhodobě jsem se cyklila ve stejných tématech a neustálé přemýšlení o tom, co s tím, mě už velmi vyčerpávalo.


Nejprve jsem byla trochu naštvaná, že nejdeme přesně po tématu - chtěla jsem rozebírat, jak to má můj muž a co s tím. Adam mě však vždy velmi citlivě odklonil od řešení problémů mého muže k tomu, co se odehrává ve mně, v mému nitru. Naučil mě pozorování svých vlastních přesvědčení a vzorců a neustále se opakujících postupů.


Pomohl mi vnést do života práci s mými vnitřními postavami. Ve vztahu s mužem jsem začala lépe vidět, kde sama svými přesvědčeními o své pravdě bráním jemu ve svobodném projevení se, kde odmítám slyšet a vnímat některé jeho potřeby (nevědomky samozřejmě), kde příliš tlačím a chci jeho změnu.

Dokázala jsem povolit ten tlak a náš vztah se dostává do větší rovnováhy. Líbí se mi také, že jsem dostala do rukou nástroje, které mohu praktikovat denně a tím zlepšovat vnímání ke svému prožívání.


3 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Ondřej K. - Internal family systems

U terapeuta a kouče jsou pro mě důležitější dvě vlastnosti - odborná zkušenost a příjemná osobnost. V obojím je pro mě Adam ideální člověk.

Pavel S. - podnikání

Adam spojuje unikátně zkušenosti z fungování byznysu, organizace a měkké dovednosti. Díky spolupráci sjem se hodně posunul.

Lucie H. - stres,úzkost vs. vnitřní síla

Utvrdila jsem si svou vnitřní sílu, kterou mi Adam připomněl, že mám. Takového člověka rozhodně doporučuji jako svého průvoce.

bottom of page