top of page
Vyhledat

Ondřej K. - Internal family systems

U terapeuta a kouče jsou pro mě důležitější dvě vlastnosti - odborná zkušenost a příjemná osobnost. V obojím je pro mě Adam ideálním člověkem - kromě dalších principů pracuje s IFS, se kterým jsem se v Česku ještě nesetkal a tento přístup mi velmi vyhovuje. Zároveň během konzultací kombinuje různé další přístupy velmi organickou a příjemnou formou, která je empatická a osobní. 


Od našeho úvodního setkání na mě Adam působil velmi klidně, rozvážně a přirozeně jsem k němu cítil pocit důvěry a bezpečí. Tudíž jsem nikdy neměl problém se otevřít, sdělit nějaké intimní problémy nebo se s něčím zdráhat. Cokoliv jsem si přiznal před sebou jsem vždy mohl prezentovat i Adamovi.


Zároveň jsem mu občas po schůzkách posílal různé zápisky a myšlenky, které si Adam vždy prošel a relevantně na ně při konzultacích reagoval. 

S Adamem rozhodně doporučuji dlouhodobou spolupráci, jak to plánuji i já. 

7 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Pavel S. - podnikání

Adam spojuje unikátně zkušenosti z fungování byznysu, organizace a měkké dovednosti. Díky spolupráci sjem se hodně posunul.

Petra V. - vztahové doprovázení

Dokázala jsem povolit ten tlak a náš vztah se dostává do větší rovnováhy. Líbí se mi také, že jsem dostala do rukou nástroje, které mohu pra

Lucie H. - stres,úzkost vs. vnitřní síla

Utvrdila jsem si svou vnitřní sílu, kterou mi Adam připomněl, že mám. Takového člověka rozhodně doporučuji jako svého průvoce.

bottom of page