top of page

Konzultace, terapie a koučování

Adam

“Nejsem to, co se mi stalo. Jsem to, čím si vybírám být.”

C.G. Jung.

Provázím své klienty mořem možností i zákrutami života již více než 15 let.  Během 6000 hodin putováníunikátními příběhy jsem se dozvěděl o životě více než z knih. Přesto s každým dalším krokem poznávám nové a jedinečné.

Zaměřuji se  na témata:

 • práce s nervovým systémem a regulace emocí 

 • integrace náročných či transpersonálních zážitků (trauma, osobní krize, psychedelická zkušenost)

 • vztahy a vztahové vazby (attachment)

 • motivace, cíle a změny v životě osobním i profesním

 • mindfulness, meditace

V konzultacích poskytuji se soustředím na užitečné a praktické dovednosti a postupy, které přináší kompetenci. S klienty spolupracuji v sérii pravidelných setkání v důvěrném a motivujícím vztahu.

IMG_20240114_123923_edited.png

REZERVACE

Jsme spolu již na cestě?

Chcete si rovnou rezevovat termín úvodního setkání?

Stačí stisknotu tlačitko a pohodlně si vybrat z možností.

stoupáme společně

V doprovázení jsem svým klientem spíše partnerem než expertem. Procházíme každý svou cestou. Oba stoupáme na svou horu já z té své mohu nabídnout pohled, který možná ten druhý nevidí. Společný čas pro nás být hlavně zážitkem. Objevování a nacházení.  Osobní spolupráce je hlavně o důvěry a pocitu "že nám to jde a baví nás to", o pocitu bezpečí a důvěry. 

 

Proto před zahájením spolupráce poskytuji 30 minut nezávazné a zcela bezplatné setkání. Po vzájmeném souhlasu pokračujeme pravidelnou spoluprací podle balíčku.

Vycházím z osobní zkušenosti s životem s traumatem. Ze své praxe mindfulness, meditace a principů stoické filozofie, kterou skutečně miluji.

 

Kombinuji koučovací i terapeutický přístup založený na práci s nervovým systémem (Polyvagal Theory), teorii vztahových vazeb (Attachment Theory) práci s emocemi skrze tělo (Somatic experiencing), Internal Family Systems (IFS), Acceptance and Commitment Therapy (ACT) a systemickém přístupu podle cílů a potřeby klienta, kterého doprovázím. 

 

Každý má jiné preference. Někdo je vizuální, druhý pocitový, třetí se potřebuje na věc "podívat racionálně". Pro změnu i život samotný je hlavní ingrediencí "zážitek" a také bezpečný vztah.

témata spolupráce?

Každý  mám unikátní příběh, přesto určité zkušenosti můžeme sdílet. Zde jsou nejobvyklejší témata, se kterými často začínáme. Je dobré si uvědomit, že to, co vnímáme, může být špičkou ledovce, viditelnou částí velké časti nás samých, která se hlásí o pozornost. A k jejímu oslovení ve spolupráci směřujeme. 

opakují se mi situace, pocity či vztahy

Naše vnímání a chování je do velké míry vlastně návyk. Možná si jej neuvědomujeme, protože je pro nás "normální". Vidět znamená mít možnost změnit. Bez hodnocení se podíváme z jiné perspektivy a pojmenujeme příběhy či části osobnosti, které vás do cyklů vedou.

Mám za sebou zkušenost, kterou potřebuji zpracovat

Zážitek se stává zkušeností ve chvíli, kdy si jej zařadíme, doprožijeme a přijmeme.  Pomáhám zpracovat náročné situace v životě, ať je to již trauma, aktuální situace, transpersonální, psychospirituální či psychedelická zkušenost.

Nevím kudy kam - paralýza analýzou


Správná volba je ta, kterou člověk udělá. Někdy je možností nebo podnětů víc než by člověk potřeboval. Pomohu vám dotazováním a novými pohledy se na možnosti podívat jinak, možná více "out of the box" a najít užitečnou cestu. 


Je toho na mě moc - zahlcenost, stres, emocionální únava či vyhoření


Vůle, motivace a síla jsou jako palivo. Nejsou nevyčerpatelné a někdy je potřeba je doplnit. Uvolníme myšlenkové cykly, které vás “drží” a unavují. Nastavíme způsob, jak dočerpat tyto cenné zdroje a efetivně je využívat. 


Potřeba změny - chci to jinak, ale nevím jak


Někdy pociťujeme úzkost a nepohodlí jako podnět ke změně, Staré myšlení nás ale často drží na místě. Jak se říká, když změníme pozorovatele, změníme i realitu.


Mám nápad či cíl a chci za ním jít


Myšlenka se může stát realitou. Pokud uděláme první krok, a po něm další. Rád budu váš parťák. Udržím vás ve směru, pomohu vidět další cesty. 

Reference

1
2

Spolupráce

Změna je výsledkem pozornosti, času a konzistence. S klienty spolupracuji na změně obvykle během více sezení. Úplné minimum pro dosažení změny jsou čtyři setkání, nejčastěji 3 měsíce.

 • 4 setkání za 3 měsíce

  6 000Kč
  Vhodné pro zaměření se na jedno specifické téma, 1500 Kč/konzultace
  Platí po dobu 3 měsíců
  • Osobní konzultace
  • Online konzultace
 • 12 setkání za 6 měsíců

  15 000Kč
  Intenzivní spolupráce, zásadní změny a posun 1250 Kč/konzultace
  Platí po dobu 6 měsíců
  • Osobní konzultace
  • Online konzultace
Rezervace

Jednorázové konzultace

 • Dostupné online

  Seznámení a začátek

  Zjistit více

  30 min

 • Dostupné online

  Dostupnost, jednoduchost, frekvence

  Zjistit více

  1 hod

  1 800 českých korun
 • Osobní setkání, blízkost, somatická praxe

  Zjistit více

  1 hod

  1 800 českých korun
 • Jak probíhají osobní (off-line) konzultace?
  Osobní setkání probíhají v pracovnách v Praze na adrese Malostranské náměstí 5. Klienty vyzvedávám před vchodem.
 • Jak si zarezervuji termín konzultace?
  Na webu si vyberte příslušnou službu a z nabízených termínů stiskem tlačítka rezervace.
 • Nabízíte párové či skupinové konzultace?
  Ano, provázím i páry a skupiny. V případě zájmu mne kontaktujte v chatu či na e-mailu nanervy@na-nervy.cz. Rezervace termínů porbíhá stejně jako rezervace jednotlivých konzultací.
 • Jaký je průběh konzultace?
  Zaměřujeme se na dosažení společně vyjasněných cílů a témat. Průběh každé konzulatce je individuální. podle potřeb klienty. Společným prvkem je vždy zařazení rozvíjení konkrétních dovedností, tedy zaměření na praxi, zařazování mindfullness cvičení a pomáhající rozhovor. Volím mezi přístupy práce s emocemi skrze tělo (prožívání), Internal Family Systems, Aceptance nad Commtiment therapy. Podstatný je pocit bezpečí a vzájmené souhry. Spolupráce by nás měla bavit a být pro vás obohacující.
 • Jaké jsou storno podmínky konzultací?
  Pokud nemůžete dodržet čas či dále pokračovat ve smluveném balíčku, je nutné mne kontaktovat. Konzultaci lze stornovat nejpozději 2 pracovní dny před smluveným termínem, v opačném případě je považovaná za proběhlou s povinností platby. Smluvené balíčky konzulatcí lze stornovat kdykoli, storno poplatek je 30 % z ceny zbývajících konzultací. V případě závažného onemocnění či mimořádné události lze tyto podmínky upravit.
 • Jaká je délka konzultací?
  Konzultace sjednáváme na 60 minut.
 • Jak mohu uhradit konzultaci?
  Platbu lze provést on-line, převodem anebo osobně. Volbu je nutné udělat ve formuláři. V případě potřeby převodu se na mne obraťe přímo v chatu či na e-mailu: nanervy@na-nervy.cz Konzultace se vždy hradí dopředu až na slmluvené výjimky.
 • Mohu si objednat více konzultací najednou?
  Ano, lze si vybrat z balíčků konzultací po 4 či 12 pro dané časové období.
 • Jak probíhají on-line konzultace?
  Online se setkání probíhá na Zoom či Google meet, odkaz na připojení obdržíte e-mailem. Připojit se lze i z mobilního telefonu. Prosím o otestování vašeho spojení.
Tým

Kolegové

Rád doporučuji také své kolegy. Objednání konzultace je nutné inividuálně na kontaktech v profilech.

Magda psychoterapie a dětská psychologie.png

Psyhchoterapie, dětská psycholgie, koučování

Dr. Magda Vašáková Loumová

anna gestalt terapie.png

Gestalt osobní terapie, stres, vztahy

bottom of page