top of page
Vyhledat

Pavel S. - podnikání

Jako podnikatel mám hodně zodpovědností a řeším toho “až nad míru”. Jsem analytický typ a chci na věci přijít většinou sám a najít to správné řešení. Ale tehle způsob mi moc nefungoval. Všiml jsem si, že se dostávám do stejných situací. Neustále jsem o řešil ve svém myšlení a pak jsem zjistil, že pokud nezměním vstupy (nové informace) nevymyslím nic tak zásadně lepšího i kdybych zvýšil výpočetní výkon násobně. Tak jsem se začal vzdělávat vyhledáváním informací a zkušeností od relevantních lidí.


Podstata pro mne byl obklopit se správnými lidmi (těmi co mají výsledky a zkušenosti, které chci já). Hledal jsem a vzděával se, ale jakoby ta cesta nebyla právě v těch “tvrdých datech”. Pak jsem dostal doporučení na Adama jako unikátního kouče, který má zkušenosti jak z fungování organizací, vývoje software, tak má zaměření na měkké části jako vztahy a emoce. Spolpráce s ním mne posunula opravdu daleko.


Uvědomil jsem si, že to všechno, myšlení, emoce i moje vztahy jsou systém. Skutečný systém. A tak když jsem azčal měnit své nastavení ve vztazích a cítění, začal se mi proměňovat i profesionální svět podnikání. Uvědomil jsem si, že neexistuje rozdíl mezi fungováním systému firmy a osobních vztahů.


Adam spojuje unikátně zkušenosti z fungování byznysu, organizace a měkké dovednosti. Dává mi nové pohledy a díky spolupráci sjem se hodně posunul. Pokud bych spolupracoval “čístým” terapeutem, který nemá přehled v podnikání, moc by to nefungovalo. Ale tady to to zaklaplo dokonale. Díky

0 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Ondřej K. - Internal family systems

U terapeuta a kouče jsou pro mě důležitější dvě vlastnosti - odborná zkušenost a příjemná osobnost. V obojím je pro mě Adam ideální člověk.

Petra V. - vztahové doprovázení

Dokázala jsem povolit ten tlak a náš vztah se dostává do větší rovnováhy. Líbí se mi také, že jsem dostala do rukou nástroje, které mohu pra

Lucie H. - stres,úzkost vs. vnitřní síla

Utvrdila jsem si svou vnitřní sílu, kterou mi Adam připomněl, že mám. Takového člověka rozhodně doporučuji jako svého průvoce.

bottom of page